Sprawy rodzinne Szczecin

Nasza kancelaria adwokacka ze Szczecina zatrudnia prawników, którzy zajmują się prowadzeniem spraw m.in. z zakresu prawa rodzinnego. W ramach świadczonych usług prawnych udzielamy wsparcia m.in. małżonkom planującym rozwód bądź separację. W razie potrzeby reprezentujemy ich interesy w postępowaniach o podział majątku, ustalenie wysokości alimentów oraz zasad sprawowania opieki rodzicielskiej nad wspólnym potomstwem. Podejmujemy się także roli pełnomocnika klienta w rozprawach dotyczących potwierdzenia albo zaprzeczenia ojcostwa, a także wyznaczenia miejsca pobytu dziecka.

Jako adwokaci prowadzący sprawy rodzinne każdy zaprezentowany nam przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Po zapoznaniu się z towarzyszącymi określonej sytuacji okolicznościami jesteśmy w stanie zaproponować danym osobom różne możliwe strategie postępowania. Ponadto zajmujemy się udzielaniem porad prawnych w formie stacjonarnej i online. Bierzemy też na siebie odpowiedzialność za opracowywanie rozmaitych dokumentów i pism procesowych oraz przedprocesowych.
 

Pomoc naszej kancelarii

Udzielamy porad prawnych i reprezentujemy naszych Klientów podczas mediacji czy rozprawy w sądzie. Dążymy do wypracowania porozumienia z drugą stroną sporu. Świadczymy pomoc w takich sprawach rodzinnych, jak:

 

 

  • przyznanie opieki nad dzieckiem
  • zasądzenie alimentów na rzecz dziecka czy małżonka
  • rozwody z orzeczeniem o winie i bez orzeczenia o winie
  • ustalenie ojcostwa
  • wyznaczenie miejsca pobytu dziecka.

 

 

Kancelaria Adwokacka Wierzbiński i Wierzbiński

al. Papieża Jana Pawła II 6
70-415 Szczecin

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 15:00 Wtorki: 08:00 - 19:00