Nasz zespółAplikantka Adwokacka

Karolina Werema-Karłuk

W 2015 r. ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, broniąc pracę magisterską z zakresu prawa międzynarodowego prywatnego.

W trakcie studiów prawniczych ukończyła również dziennikarstwo na Uniwersytecie Szczecińskim. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2011 r. kiedy podjęła pracę w kancelarii radców prawnych. Do zespołu kancelarii dołączyła w 2015 r. W ramach Akademii Prawa Niemieckiego uczęszczała na zajęcia w przedmiocie niemieckiego prawa karnego i kryminologii prowadzone w języku niemieckim. Od 2016 r. weszła w skład Kolegium Redakcyjnego pisma szczecińskich środowisk prawniczych ,,In Gremio”.


Aplikant Adwokacki

Tomasz Buczma

W 2017 r. ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Do zespołu kancelarii dołączył 1 stycznia 2018 r. rozpoczynając aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Szczecinie. 


Praktykant

Sebastian Kliński

Student IV roku stacjonarnych studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Od 2015 r. związany z Kołem Naukowym Nauk Penalnych „Ultima Ratio” działającym przy Katedrze Prawa Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W roku akademickim 2016/2017 pełnił funkcję Przewodniczącego Koła. Z Kancelarią związany od lutego 2016 r. W kręgu jego zainteresowań leży szeroko rozumiane prawo karne materialne oraz prawo cywilne – zobowiązania.


Kierownik sekretariatu

Ewa Jachnik

W 1984 r. uzyskała tytuł technika administracji.

Od 1991 r. nieprzerwanie kieruje pracą sekretariatu. Odpowiada między innymi za kontakt z klientami kancelarii oraz obsługę dokumentacji księgowej i ZUS. 


Kancelaria Adwokacka Wierzbiński i Wierzbiński

al. Papieża Jana Pawła II 6
70-415 Szczecin

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 08:00 - 19:00 Piątek: 08:00 - 15:00